Fotosoutěž – Haná jako malovaná

U příležitosti VII. Setkání Hanáků s hejtmanem Olomouckého kraje, které se koná 27.-28. září 2018 v Čechách pod Kosířem, vyhlašujeme soutěž otevřenou pro každého příležitostného fotografa, fotoamatéra či profesionála.

FOTOSOUTĚŽ je určena všem obdivovatelům krás Hané, Malé Hané i Záhoří a těm, kteří je dokážou objevit. Nerozhoduje, zda vám učaruje krajina, řemeslo nebo tradiční hanácký kroj, téma zní prostě…
HANÁ JAKO MALOVANÁ

Své fotografie můžete…
• zasílat E-MAILEM na foto@hanfos.cz do 10. září 2018. Fotografie ve formátu JPEG nezmenšujte, aby byla možná jejich případná tištěná reprodukce. Každý soutěžící může zaslat nejvýše tři snímky – barevné i černobílé. Ty nejlepší vybereme a vystavíme při příležitosti VII. Setkání Hanáků v zámeckém areálu v Čechách pod Kosířem v pátek 28. září 2018.

• zveřejnit na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu „pro celý svět“ (jen s přáteli nebo v zamčeném profilu to nestačí) s hashtagem #HanaJakoMalovananebo #SetkaniHanaku, rádi je budeme sdílet na profilech Setkání Hanáků a 10. září necháme o vybraných snímcích hlasovat veřejnost.

Odesláním či publikováním fotografie dáváte souhlas se zveřejněním na internetu, v tiskovinách nebo na výstavách a jiných akcích Hanáckého folklorního spolku bez nároku na odměnu. Souhlas se zveřejněním se týká fotografie, jména autora a příp. názvu snímku. Autor fotografie odpovídá za souhlas vyobrazených osob s případným zveřejněním snímku. Soutěž není věkově omezena.